logo Bodysalon, masáže Hradec Králové

Není Vám lhostejná Vaše péče o tělo?

"…nedaří se Vám upravit stravovací návyky a se svoji ,,figurou“ nejste spokojeni?"

"…jsou pro Vás důležité zdravotní aspekty, případně růst sebevědomí?"

Pokud alespoň jednou odpovíte ANO, jste na správném místě v BODYSALONU,

kde se Vám mohu a budu věnovat individuálně.

Proč Bodysalon

  • Spolu najdeme nejvhodnější řešení (zkušenosti s problematikou více než 16 let)
  • Konzultace s klientem před každou procedurou je samozřejmostí a je zdarma!
  • Při konzultaci zjistíme důležité aspekty, zda patříte k tzv. aktivním, nebo zda se raději svěříte našim prověřeným přístrojům.

Najdete u nás zejména procedury PRO KRÁSU (spalování tuků, redukce objemu, zpevnění svalstva, odstranění celulitidy, diagnostika postavy, odvodnění těla, trvalá epilace, lifting, lávové kameny aj) a s tím spojený psychologický návrat ztraceného sebevědomí!


Bodyter masáže v Hradci Králové

Máme pro Vás zajímavé řešení. Díky němuž se Vám podaří zformovat a zpevnit postavu bez nepříjemných chirurgických zákroků. Nejde o zázrak, ale o dobře využitou pomoc přístroje Bodyter, který kombinuje stimulaci elektrickými proudy s působením tepla.

Je určený k zajištění rozpadu a odplavení tukových buněk, k zeštíhlení, zpevnění a tvarování těla, k poporodnímu ošetření. Dále jako protibolestivé ošetření i k normalizaci povrchu pokožky. U trénovaných klientů, také pro posílení červených nebo bílých svalových vláken.

O přístroji BODYTER aneb co je bodyter?

Bodyter je tělový termostimulační přístroj k profesionálnímu použití, který má exkluzivní biaktivní efekt. Jedná se o nejnovější metodu formování postavy od prestižní španělské firmy SORISA. Tato metoda je založena na kombinaci dvou způsobů práce:

 

Hubnutí s přístrojem bodyter

přístroj bodyter

Působení tepla + stimulace

Je určený k zajištění rozpadu a odplavení tukových buněk, k zeštíhlení, zpevnění a tvarování těla, k poporodnímu ošetření. Dále jako protibolestivé ošetření i k normalizaci povrchu pokožky. U trénovaných klientů také pro posílení červených nebo bílých svalových vláken.

Bodyter umožňuje nezávislou aplikaci termoaktivního způsobu a stimulace, které lze aplikovat dohromady, nebo samostatně. Termoaktivní způsob práce spočívá v aplikaci silikonových destiček vysílajících infračervené záření.

Termoaktivní způsob vytváří efekt pocení a zároveň teplo přináší tyto fyziologické účinky:

  • stimulace buněčného metabolismu
  • svalová relaxace
  • analgetický efekt
  • zvýšení okysličení a zlepšení buněčné výživy
  • rozšíření cév
  • lipolýza – štěpení tuků

Na našich www stránkách Bodysalon najdete informace o redukci váhy, zeštíhlení, zpevnění těla, zdravé výživě a kosmetických službách. Jsou zde popsány aplikace terapií Bodyter, Lymphastim (lymfodrenáž), lymfatické masáže, kavitace, fotodepilace, fotoomlazení, radiofrekvence, neinvazivní mezoterapie, fotobělení